Spotkania dotyczące dokumentacji urządzania lasu

Opublikowano: 17 maj 2024
 • Wilanów

  Realizując założenia polityki m.st. Warszawy w zakresie dostępności oraz możliwości czynnego udziału mieszkańców i organizacji pozarządowych w procedowaniu lokalnych dokumentów Lasy Miejskie – Warszawa zapraszają do urzędu dzielnicy Wilanów dnia 22.05 w godzinach 8-10 (ul. Klimczaka 2) na spotkanie będące częścią procesu sporządzania dokumentacji z zakresu urządzania lasu. Możliwość prowadzenia dyskusji na terenie dzielnicy, w której znajdują się też lokalne kompleksy leśne pozwoli na łatwe dotarcie wszystkich zainteresowanych kształtowaniem lasów. Zebranie całej strony społecznej, urzędników dzielnicy a także pracowników tutejszej jednostki oraz wykonawcy w jednym miejscu i czasie przyczyni się do owocnej debaty oraz uwzględnienia potrzeb i uwag wszystkich zebranych. W przypadku procesu sporządzania uproszczonego planu urządzania lasu takie spotkanie stanowiłoby wstęp przed ustawowym obowiązkiem wyłożenia projektu UPUL w dalszym toku prac.
 • Ursynów

  Realizując założenia polityki m.st. Warszawy w zakresie dostępności oraz możliwości czynnego udziału mieszkańców i organizacji pozarządowych w procedowaniu lokalnych dokumentów Lasy Miejskie – Warszawa zapraszają do urzędu dzielnicy Ursynów dnia 22.05 w godzinach 11-13 (al. KEN 61) na spotkanie będące częścią procesu sporządzania dokumentacji z zakresu urządzania lasu. Możliwość prowadzenia dyskusji na terenie dzielnicy, w której znajdują się też lokalne kompleksy leśne pozwoli na łatwe dotarcie wszystkich zainteresowanych kształtowaniem lasów. Zebranie całej strony społecznej, urzędników dzielnicy a także pracowników tutejszej jednostki oraz wykonawcy w jednym miejscu i czasie przyczyni się do owocnej debaty oraz uwzględnienia potrzeb i uwag wszystkich zebranych. W przypadku procesu sporządzania uproszczonego planu urządzania lasu takie spotkanie stanowiłoby wstęp przed ustawowym obowiązkiem wyłożenia projektu UPUL w dalszym toku prac.
 • Rembertów

  Realizując założenia polityki m.st. Warszawy w zakresie dostępności oraz możliwości czynnego udziału mieszkańców i organizacji pozarządowych w procedowaniu lokalnych dokumentów Lasy Miejskie – Warszawa zapraszają do urzędu dzielnicy Rembertów dnia 20.05 (poniedziałek) w godzinach 11-12 (al. Generała Antoniego Chruściela „Montera” 28) na spotkanie będące częścią procesu sporządzania dokumentacji z zakresu urządzania lasu. Możliwość prowadzenia dyskusji na terenie dzielnicy, w której znajdują się też lokalne kompleksy leśne pozwoli na łatwe dotarcie wszystkich zainteresowanych kształtowaniem lasów. Zebranie całej strony społecznej, urzędników dzielnicy a także pracowników tutejszej jednostki oraz wykonawcy w jednym miejscu i czasie przyczyni się do owocnej debaty oraz uwzględnienia potrzeb i uwag wszystkich zebranych. W przypadku procesu sporządzania uproszczonego planu urządzania lasu takie spotkanie stanowiłoby wstęp przed ustawowym obowiązkiem wyłożenia projektu UPUL w dalszym toku prac.
 • Wola

  Realizując założenia polityki m.st. Warszawy w zakresie dostępności oraz możliwości czynnego udziału mieszkańców i organizacji pozarządowych w procedowaniu lokalnych dokumentów Lasy Miejskie – Warszawa zapraszają do urzędu dzielnicy Wola dnia 21.05 (wtorek) w godzinach 11-12 (al. „Solidarności” 90, wejście od ul. Żelaznej) na spotkanie będące częścią procesu sporządzania dokumentacji z zakresu urządzania lasu. Możliwość prowadzenia dyskusji na terenie dzielnicy, w której znajdują się też lokalne kompleksy leśne pozwoli na łatwe dotarcie wszystkich zainteresowanych kształtowaniem lasów. Zebranie całej strony społecznej, urzędników dzielnicy a także pracowników tutejszej jednostki oraz wykonawcy w jednym miejscu i czasie przyczyni się do owocnej debaty oraz uwzględnienia potrzeb i uwag wszystkich zebranych. W przypadku procesu sporządzania uproszczonego planu urządzania lasu takie spotkanie stanowiłoby wstęp przed ustawowym obowiązkiem wyłożenia projektu UPUL w dalszym toku prac.
 • Włochy

  Realizując założenia polityki m.st. Warszawy w zakresie dostępności oraz możliwości czynnego udziału mieszkańców i organizacji pozarządowych w procedowaniu lokalnych dokumentów Lasy Miejskie – Warszawa zapraszają do urzędu dzielnicy Włochy dnia 21.05 (wtorek) w godzinach 8:00-9:50 (al. Krakowska 257) na spotkanie będące częścią procesu sporządzania dokumentacji z zakresu urządzania lasu. Możliwość prowadzenia dyskusji na terenie dzielnicy, w której znajdują się też lokalne kompleksy leśne pozwoli na łatwe dotarcie wszystkich zainteresowanych kształtowaniem lasów. Zebranie całej strony społecznej, urzędników dzielnicy a także pracowników tutejszej jednostki oraz wykonawcy w jednym miejscu i czasie przyczyni się do owocnej debaty oraz uwzględnienia potrzeb i uwag wszystkich zebranych. W przypadku procesu sporządzania uproszczonego planu urządzania lasu takie spotkanie stanowiłoby wstęp przed ustawowym obowiązkiem wyłożenia projektu UPUL w dalszym toku prac.
 • Targówek

  Realizując założenia polityki m.st. Warszawy w zakresie dostępności oraz możliwości czynnego udziału mieszkańców i organizacji pozarządowych w procedowaniu lokalnych dokumentów Lasy Miejskie – Warszawa zapraszają do urzędu dzielnicy Targówek dnia 20.05 (poniedziałek) w godzinach 14:30-16:00 (ul. Kondratowicza 20) na spotkanie będące częścią procesu sporządzania dokumentacji z zakresu urządzania lasu. Możliwość prowadzenia dyskusji na terenie dzielnicy, w której znajdują się też lokalne kompleksy leśne pozwoli na łatwe dotarcie wszystkich zainteresowanych kształtowaniem lasów. Zebranie całej strony społecznej, urzędników dzielnicy a także pracowników tutejszej jednostki oraz wykonawcy w jednym miejscu i czasie przyczyni się do owocnej debaty oraz uwzględnienia potrzeb i uwag wszystkich zebranych. W przypadku procesu sporządzania uproszczonego planu urządzania lasu takie spotkanie stanowiłoby wstęp przed ustawowym obowiązkiem wyłożenia projektu UPUL w dalszym toku prac.
 • Wesoła

  Realizując założenia polityki m.st. Warszawy w zakresie dostępności oraz możliwości czynnego udziału mieszkańców i organizacji pozarządowych w procedowaniu lokalnych dokumentów Lasy Miejskie – Warszawa zapraszają do Sali Koncertowej w siedzibie Ośrodka Kultury Wesoła (ul. Starzyńskiego 21) w godzinach 8-10 dnia 20.05 (poniedziałek) na spotkanie będące częścią procesu sporządzania dokumentacji z zakresu urządzania lasu. Możliwość prowadzenia dyskusji na terenie dzielnicy, w której znajdują się też lokalne kompleksy leśne pozwoli na łatwe dotarcie wszystkich zainteresowanych kształtowaniem lasów. Zebranie całej strony społecznej, urzędników dzielnicy a także pracowników tutejszej jednostki oraz wykonawcy w jednym miejscu i czasie przyczyni się do owocnej debaty oraz uwzględnienia potrzeb i uwag wszystkich zebranych. W przypadku procesu sporządzania uproszczonego planu urządzania lasu takie spotkanie stanowiłoby wstęp przed ustawowym obowiązkiem wyłożenia projektu UPUL w dalszym toku prac.

Sprawdź również

Ogłoszenie o zatwierdzeniu uproszczonego planu urządzenia lasu, dzielnica Bemowo

27 maj 2024

Ogłoszenie o zatwierdzeniu uproszczonego planu urządzenia lasu, dzielnica Wawer

27 maj 2024

Spotkania dotyczące dokumentacji urządzania lasu

17 maj 2024

Akcja szczepienia lisów

28 marzec 2024